Scroll

Ons team

Springco is een onderneming met als partners Rebel en Fakton. Springco bestaat uit een team waar de volgende mensen met groot enthousiasme deel van uitmaken.

Walter Bokern

Chief Intelligence Offcier (CIO)

+31 (0)6 15 34 39 67

bokern@spring-co.nl

Tijn Croon

Consultant Urban Analytics

+31 (0)6 48 64 67 43

croon@spring-co.nl

Cyril Crutzen

Data-scientist

+ 31 (0)6 42 94 94 49

Crutzen@spring-co.nl

Gert Jan Fernhout

Founding Partner

+31 (0)6 23 365 437

fernhout@spring-co.nl

Gert Jan Hagen

Founder & Directeur

+31 (0)6 51 592 368

hagen@spring-co.nl

Renée van der Heijden

Data-scientist

+31 (0)6 83 400 777

vanderheijden@spring-co.nl

Janneke Kox

Management Assistent

+31 (0)6 12 243 308

kox@spring-co.nl

Rene Neijmeijer

Data-scientist

+31 (0)6 26 926 756

neijmeijer@spring-co.nl

Chris Sloots

GIS-expert

+31 (0)6 54 637 516

sloots@spring-co.nl

Willem Sulsters

Associate Gebieds- & Businessconcepten

+ 31 (0)6 55 70 66 44

sulsters@spring-co.nl

Christian Te Riet

Data-scientist

+31 (0)6 12 63 46 19

teriet@spring-co.nl

Anja Zweedijk

Associate Urban Analist

+31 (0)6 51 20 71 99

zweedijk@spring-co.nl

Delen
Back to top

Springco gebruikt cookies

We vinden privacy belangrijk. We gebruiken uitsluitend cookies die noodzakelijk zijn voor het juist functioneren van onze website en het meten van het aantal bezoekers. U kunt de cookies ook weigeren en verder gaan. Lees onze privacyverklaring.
Springco’s Spotlight