Scroll

Ons team

Springco is een onderneming met als partners Rebel en Fakton. Springco bestaat uit een team waar de volgende mensen met groot enthousiasme deel van uitmaken.

Gert Jan Hagen

Founder & Managing Partner Springco

+31 (0)6 51 592 368

hagen@spring-co.nl

Gert Jan Fernhout

Founding Partner (Rebel)

+31 (0)6 23 365 437

fernhout@spring-co.nl

Renée van der Heijden

Data-scientist

+31 (0)6 83 400 7778

vanderheijden@spring-co.nl

Laura de Tombe

Consultant / Data-analist

+31 (0)6 14 85 45 33

detombe@spring-co.nl

Hank Groenhof

Director Operations

+31 (0)6 45 02 05 52

groenhof@spring-co.nl

Anne van Eldonk

Partner (Fakton)

+31 (0)6 51 85 31 04

a.v.eldonk@fakton.com

Erik Faber

Partner (Fakton)

+31 (0)6 54 37 11 95

e.faber@fakton.com

Christian Te Riet

Data-scientist

+31 (0)6 12 63 46 19

teriet@spring-co.nl

Rene Neijmeijer

Data-scientist

+31 (0)6 26 926 756

neijmeijer@spring-co.nl

Ewoud Dekker

Partner (Rebel)

+31 (0)6 41 31 00 94

dekker@spring-co.nl

Iris van Donselaar

Consultant (Fakton)

+31 (0)6 21 54 62 51

i.v.donselaar@fakton.com

Delen
Back to top

Springco gebruikt cookies

We vinden privacy belangrijk. We gebruiken uitsluitend cookies die noodzakelijk zijn voor het juist functioneren van onze website en het meten van het aantal bezoekers. U kunt de cookies ook weigeren en verder gaan.