Scroll

Ons team

Wij vormen samen een team dat datascience skills combineert met domeinkennis. Zie jij jezelf hier wel tussen staan? Bekijk dan onze vacatures!

Tycho Levels

Consultant Urban Analytics

+31 (0)6 23 84 43 20

levels@spring-co.nl

Walter Bokern

Chief Information Officer

+31 (0)6 15 34 39 67

bokern@spring-co.nl

Mikal Brejaart

Managementassistent

+31 (0)6 12 243 308

brejaart@spring-co.nl

Tijn Croon

Consultant Urban Analytics

+31 (0)6 48 64 67 43

croon@spring-co.nl

Cyril Crutzen

Data-scientist

+ 31 (0)6 42 94 94 49

Crutzen@spring-co.nl

Gert Jan Fernhout

Founding Partner

+31 (0)6 23 365 437

fernhout@spring-co.nl

Hank Groenhof

Chief Operating Officer

+31 (0)6 45 02 05 52

groenhof@spring-co.nl

Gert Jan Hagen

Founder

+31 (0)6 51 592 368

hagen@spring-co.nl

Renée van der Heijden

Data-scientist

+31 (0)6 83 400 777

vanderheijden@spring-co.nl

Rene Neijmeijer

Lead Data-scientist

+31 (0)6 26 926 756

neijmeijer@spring-co.nl

Chris Sloots

Lead GIS-expert

+31 (0)6 54 637 516

sloots@spring-co.nl

Vera Stevers

Consultant Urban Analytics

+31 (0)6 30776999

stevers@spring-co.nl

Willem Sulsters

Associate Gebieds- & Businessconcepten

+ 31 (0)6 55 70 66 44

sulsters@spring-co.nl

Christian Te Riet

Associate Data-scientist

+31 (0)6 12 63 46 19

teriet@spring-co.nl

Anja Zweedijk

Associate Urban Analist

+31 (0)6 51 20 71 99

zweedijk@spring-co.nl

Delen
Back to top

Springco gebruikt cookies

We vinden privacy belangrijk. We gebruiken uitsluitend cookies die noodzakelijk zijn voor het juist functioneren van onze website en het meten van het aantal bezoekers. U kunt de cookies ook weigeren en verder gaan. Lees onze privacyverklaring.
Springco’s Spotlight