Scroll

Ons team

Wij vormen samen een team dat datascience skills combineert met domeinkennis. Zie jij jezelf hier wel tussen staan? Bekijk dan onze vacatures!

Robbie Boelsums

Commercieel Manager

boelsums@spring-co.nl

Tycho Levels

Consultant Urban Analytics

levels@spring-co.nl

Walter Bokern

Chief Information Officer

bokern@spring-co.nl

Mikal Brejaart

Managementassistent

+31 (0)6 12 243 308

brejaart@spring-co.nl

Tijn Croon

Consultant Urban Analytics

croon@spring-co.nl

Cyril Crutzen

Data-scientist

Crutzen@spring-co.nl

Erik Faber

Partner

e.faber@fakton.com

Gert Jan Fernhout

Founding Partner

fernhout@spring-co.nl

Hank Groenhof

Chief Operating Officer

+31 (0)6 45 02 05 52

groenhof@spring-co.nl

Gert Jan Hagen

Founder

hagen@spring-co.nl

Renée van der Heijden

Data-scientist

vanderheijden@spring-co.nl

Rene Neijmeijer

Lead Data-scientist

neijmeijer@spring-co.nl

Chris Sloots

Lead GIS-expert

sloots@spring-co.nl

Vera Stevers

Consultant Urban Analytics

stevers@spring-co.nl

Willem Sulsters

Associate Gebieds- & Businessconcepten

sulsters@spring-co.nl

Christian Te Riet

Associate Data-scientist

teriet@spring-co.nl

Anja Zweedijk

Associate Urban Analist

zweedijk@spring-co.nl

Delen
Back to top
Springco’s Spotlight